- Prosimy o ograniczenie zużycia wody do celów innych niż bytowe, w szczególności o niepodlewanie ogrodów i trawników w godzinach 17:00–22:00 - informuje PWiK.

Wcześniej podobny apel wystosowano m.in. w Janikowie.