Rywalizację plażowych piłkarek i piłkarzy ręcznych inowrocławianie mieli okazję oglądać w miniony weekend podczas finału Pucharu Polski i III Memoriału Andrzeja Grabowskiego i Krzysztofa Pańki. Już za kilka dni na placu imprez przy Wierzbińskiego ponownie rozgrywane będą mecze na piasku.

W zawodach wystąpią 23 zespoły, w tym dwie drużyny Damy Radę Inowrocław. Początek w sobotę o 8.40, a koniec w niedzielę o 17. Wstęp dla kibiców jest wolny.

- Cieszę się, że po raz kolejny w naszym mieście możemy gościć taką liczbę zespołów. Po udanej inauguracji w Pucharze Polski nadszedł czas na kolejny turniej w Inowrocławiu. Warto dodać, że nasze miasto w tych zawodach będą reprezentowały dwa zespoły, jeden seniorski a drugi złożony z naszych juniorów. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych drużyn - mówi Karol Witoń, kapitan zespołu z Inowrocławia.

Poniżej plan sobotnich gier Damy Radę:

Faza Grupowa:

SPRP DAMY RADE INOWROCŁAW I

godz. 13.00
SPRP Damy Radę Inowrocław vs. Anilana Łódź

godz. 17.40
SPRP Damy Radę Inowrocław vs. MKS Delfin Grudziądz

SPRP DAMY RADĘ INOWROCŁAW II

godz. 10.40
SPRP Damy Radę Inowrocław II vs. KPR Feniks Lubliniec

godz. 15.00
SPRP Damy Radę Inowrocław II vs. MKS Mazur Sołdański Sierpc