Wielokrotny mistrz Polski w tym roku wystartuje w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu, a już 3 marca na Lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Świata w Glasgow.

- Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy wspierać lokalnych sportowców, takich jak Norbert. Życzymy Norbertowi powodzenia w osiąganiu kolejnych sukcesów, które przynoszą dumę nie tylko nam jako firmie, ale także całemu naszemu miastu, regionowi i Polsce. Teraz z zainteresowaniem czekamy na jego udział w nadchodzących Mistrzostwach Świata w Glasgow, a potem trzymamy kciuki za szczytową formę podczas igrzysk w Paryżu - mówi Tomasz Molenda, Prezes Zarządu Ciech Soda Polska.

- Partnerska współpraca z zawodnikiem z Inowrocławia jest wyrazem zaangażowania Grupy Ciech nie tylko we wspieranie utalentowanych sportowców i aktywnego stylu życia, lecz także w działania na rzecz lokalnej społeczności w ramach realizacji ambitnej strategii ESG przyjętej przez Grupę - informuje Żaneta Przybylska, rzecznik prasowy Grupy Ciech.

- Cieszę się, że spółka Ciech Soda Polska, która jest dużym i ważnym pracodawcą w regionie, wspiera również sport. Dziękuje za zaufanie. Dzięki takim gestom czuję, że w Inowrocławiu rozwijam skrzydła dosłownie i w przenośni. Liczę, że jako sprawdzeni partnerzy będziemy osiągać najlepsze rezultaty na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Z dumą reprezentuję nasz kraj i nasze miasto. Dziękuję kibicom i mieszkańcom Inowrocławia - przyznaje Norbert Kobielski.


Zobacz też: Coraz bliżej do lekkoatletycznych mistrzostw świata. Na tej arenie powalczy Kobielski
Zobacz też: Mistrzostwa świata w Glasgow z inowrocławianinem. Tak wygląda lista startowa