2 marca zawodniczki MSPS Inowrocław wygrały z Tucholanką 3:0. Najlepszą siatkarką została Oliwia Dybała (kl. VI). - Spokojna gra i pewna wygrana. Na parkiecie zaprezentowały się wszystkie nasze zawodniczki - podsumowuje trener Zbigniew Nowak.

Skład: Maja Fałdzińska, Oliwia Dybała, Jagoda Łukawska, Martyna Wajrak, Jula Hulboj, Maja Dokładną, Jula Krawczyk, Jagoda Karmonik, Jula Nowakowska, Zosia Dankowska.

Dwa dni później, 4 marca w inowrocławskiej hali widowiskowo-sportowej, siatkarki MSPS pokonały 3:0 UKS 4 Włocławek 25:11, 25:7, 25:21. - Znakomicie w ataku zagrała Maja Fałdzińska - "bomby" nie do zatrzymania oraz najlepsza na boisku - Martyna Wajrak. Świetne zmiany dały Jagoda Karmonik i Marta Świtała. Zagrały wszystkie nasze zawodniczki - mówi Zbigniew Nowak.

Skład: Jula Orzechowska, Jagoda Łukawska, Martyna Wajrak, Jagoda Karmonik, Marta Świtała, Jula Krawczyk, Maja Dokładna, Jula Hulboj, Maja Fałdzińska, Oliwia Dybała, Zosia Dankowska, Jula Nowakowska.

6MSPS Inowrocław