Sklep Polski MKK Gniezno - KSK Noteć Inowrocław 77:81 (17:24, 21:25, 18:11, 21:21)

Punkty dla MKK: Szydłowski 25, Dobrzycki 13, Kotwasiński 13, Sobkowiak 8, Budnikowski 6, Rau 5, Chmielewski 3, Nocek 2, Wietrzyński 2,

Punkty dla Noteci: Kowalewski 20, Szczepanik 16, Żurawski 16, Bierwagen 13, Grzesiński 11, Filipiak 5.

Przez pierwsze 20 minut wszystko szło po myśli zawodników Noteci. Na początku trzeciej kwarty rywale zabrali się za odrabianie strat i w ciągu kilku minut zbliżyli się do inowrocławian na 2 punkty dopisując na swoje konto 12 punktów z rzędu. W ostatniej kwarcie koszykarze z Gniezna wyszli nawet na prowadzenie, ale w samej końcówce lepiej zagrała Noteć, co pozwoliło na 4-punktowe zwycięstwo. Double-double zaliczył Żurawski zdobywając 16 punktów i 15 zbiórek.

26 stycznia Noteć zagra na wyjeździe z MKS Sokół Międzychód.