KSK Noteć Inowrocław - AMW Asseco Arka Gdynia 75:76 (21:21, 19:21, 20:16, 15:18)

Punkty dla Noteci: Marciniak 22, Filipiak 15, Michałek 11, Majer 9, Grzelak 7, Stańczuk 6, Kretkowski 5,

Punkty dla Arki: Formella 16, Perzanowski 14, Lis P. 10, Kowalczyk 9, Pluta 9, Michalski 7, Janiec 5, Walkowiak 4, Lis M. 2.

Przebieg meczu miał mocno sinusoidalny przebieg. W pierwszej połowie na blisko 10 punktów prowadzenia wysunęli się gospodarze, w drugiej wynik wyglądał dokładnie odwrotnie, by w trzeciej kwarcie znów Noteć wyszła na prawie 10-punktowe prowadzenie. Z początkiem czwartej kwarty koszykarze z Gdyni ponownie zaczęli zdobywać przewagę, ale to Noteć na krótko przed końcem meczu była na prowadzeniu. Na 30 sekund przed końcem goście trafili trójkę, co dało im 1 punkt przewagi. Niecelny rzut z dystansu Marciniaka w ostatniej sekundzie dał gdynianom zwycięstwo.

Następny mecz Noteć zagra na wyjeździe ze Sklepem Polskim MKK Gniezno 6 lutego.