PRACA DLA MONTERA INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWEJ

Lokalizacja: Inowrocław

Firma GRUPA A-F sp. z o.o. siedzibą w Inowrocławiu zatrudni
MONTERA INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWEJ

Twój zakres obowiązków:
• wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie związanym z montażem i serwisem instalacji prze-ciwpożarowych, urządzeń i sprzętu ppoż.
• instalacja kabli i tras kablowych, montaż urządzeń, konfiguracja, uruchomienie, testy i pomiary,
• przeprowadzanie przeglądów okresowych oraz serwisów bieżących.
Mile widziane:
• doświadczenie w montażu instalacji przeciwpożarowych lub elektrycznych,
• umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole,
• uprawnienia UDT na podesty samojezdne,
• wykształcenie techniczne elektryczne lub elektroniczne.
Nasze wymagania:
• samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
• chęć do zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego,
• prawo jazdy kat. B,
• rzetelność,
• dyspozycyjność,
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
• możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do kontaktu:
natalia.paczkowska@grupa.a-f.pl
Wysyłka CV wraz z klauzulą „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA A-F Sp. z .o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.