ELEKTRYK

Lokalizacja: Inowrocław

Firma AS PRODUKT Sp. z o.o. zatrudni:
ELEKTRYKA
Od kandydatów oczekujemy:
• praktycznego doświadczenia w działach technicznych,
• wykształcenie techniczne ( zawodowe lub średnie ) ; elektryk/ elektromechanik,
• uprawnienia SEP -kV ( mile widziane pomiarowe ),
• znajomości elektryki,
• mile widziana znajomość obsługi urządzeń kontrolno- pomiarowych ,
• mile widziane zamieszkanie w okolicach Torunia
• dyspozycyjność- praca w delegacji na terenie Polski
• uczciwości i chęci do pracy
Zakres obowiązków:
• montaż instalacji elektrycznych na budowach prowadzonych przez Firmę
Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (między -.-----.--- PLN brutto + delegacje)
• zapewniamy zakwaterowanie oraz transport
• umowę o pracę w pełnym etacie,
• pracę w nowoczesnej, rozrastającej się firmie z własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym,
• stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• niezbędne narzędzia pracy,
• pracę w zgranym i ambitnym zespole,