Elektryk - montaż pomp ciepła

Lokalizacja: dowolna

Poszukujemy elektryków – stała współpraca.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Instalacja i uruchamianie powietrznych pomp ciepła.
• Prace elektryczne, hydrauliczne
• Wykonywanie przeglądów oraz serwisów pomp ciepła

WYMAGANIA:
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Znajomość zagadnień elektrycznych i hydraulicznych
• Mile widziane doświadczenie montażu systemów cieplnych, hydraulice, klimatyzacji
• Zdolności manualne
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Dobra organizacja własnego czasu pracy
• Zapał do pracy, dyspozycyjność i solidność
• Gotowość do częstych wyjazdów
• Uprawnienia elektroenergetyczne „E” i/lub F-gaz - mile widziane.

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie lub B-B (premie od montażu)
• Szkolenia specjalistyczne
• Wsparcie techniczne
• Szkolenia instalacyjne w terenie
• Profesjonalne narzędzia pracy
• BARDZO atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia z uprawnień elektroenergetycznych, f-gazowych i montażowych pomp ciepła.