Pracownik produkcji - Inowrocław

Lokalizacja: dowolna

Dzień dobry,

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą profili dekoracyjnych wykonanych z MDF (lamele i listwy przypodłogowe). W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz powiększeniem parku maszynowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn do obróbki mdf (piły panelowej, strugarki, oklejarki) - wkładanie i odbieranie towaru
- Przygotowywanie towaru na wysyłkę
- Docinanie listew na długość
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

- Pracę w Inowrocławiu
- Wynagrodzenie zależne od umiejętności
- Możliwość pracy w większym wymiarze godzin (nadgodziny dla chętnych)
- Szkolenie praktyczne z obsługi maszyn i urządzeń
- Możliwość pracy już od zaraz
- Terminowe wynagrodzenie oraz premie świąteczne
- Przyjemną atmosferę w szybko rozwijającej się firmie
- Pracę na jedną zmianę w ciągu dnia ( ----.--)

Oczekujemy:

- Zaangażowania i chęci do pracy
- Punktualności
- Doświadczenie nie jest wymagane

Prosimy o przesyłanie CV najlepiej w postaci pliku pdf