Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja: Inowrocław

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy : Inowrocław

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów, budowanie
i utrzymywanie kontaktów z klientami, pozyskiwanie nowych zleceń.

Nasze oczekiwania:
• biegły angielski w mowie i piśmie
• doświadczenie zawodowe min. - rok w dziale sprzedaży,
• umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne,
• dobra organizacja pracy własnej,
• dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS OFFICE,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• mile widziane doświadczenie w poruszaniu się na platformach biznesowych w celu pozyskiwania klientów - media społecznościowe.

Twój zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
• Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
• Kreowanie dobrego wizerunku firmy.

Oferujemy:
- umowę o pracę ,
- stałą, stabilną i ciekawą pracę
- odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą na adres biuro@blot.com.pl