KIEROWNIK BUDOWY

Lokalizacja: Inowrocław

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MEGA Sp. z o.o. jest wykonawcą inwestycji np. Pałac Dąmbskich, Młyny Kultury w Toruniu, Sanatorium Uzdrowiskowe „Przy Tężni” w Inowrocławiu. Obecnie realizuje także własne projekty budowlane.

Poszukiwany/Poszukiwana
Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Inowrocław/Toruń, budowy pracodawcy

Opis stanowiska:
• pełnienie funkcji kierownika budowy
• wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac
• organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
• zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw
• kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
• analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji
• raportowanie przebiegu procesu budowlanego
• kontrola przestrzegania przepisów BHP
Oczekujemy:
• Wykształcenia średniego/wyższego (kierunek – Budownictwo ogólne);
• Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
• Min. --letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Praktycznej znajomości pakietu MS Office, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO);
• Prawa jazdy kat. B;
• Samodzielności i doświadczenia w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania;
• Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
• Uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu.
Wybranym kandydatom oferujemy:
• interesującą i odpowiedzialną pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
• niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
• umowę o pracę.
KONTAKT :
Sekretariat P.H.U MEGA Sp. z o.o.
ul. Cicha --a
------ Inowrocław