Grafik

Lokalizacja: Inowrocław

Zapraszamy entuzjastów grafiki do zespołu! Zyskasz szansę kreowania nowych pomysłów, udziału w projektowaniu produktów oraz będziesz brać czynny udział w kampaniach marketingowych, które pozwolą Ci jeszcze bardziej udoskonalić swoje umiejętności graficzne i wdrożyć w życie Twoje niebanalne pomysły. Będziesz mieć możliwość budowania tożsamości wizualnej naszych marek. Nasze biuro znajduje się w Inowrocławiu.

WYMAGANIA:
- Wykształcenie kierunkowe lub adekwatna znajomość projektowania graficznego.
- Minimum - lata doświadczenia w pracy w agencji lub w wewnętrznych działach klienta.
- Bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi pakietu ADOBE (Illustrator, Photoshop, Indesign, mile widziana znajomość AfterEffects oraz Premiere Pro).
- Minimum podstawowa wiedzy z zakresu DTP.
- Doświadczenie w opracowaniu graficznym kampanii reklamowych.
- Umiejętność kreowania niebanalnych rozwiązań graficznych.
- Dokładność i dobra organizacja pracy, w tym pod presją czasu.
- Wysokie poczucie estetyki wizualnej i otwartość na nowe trendy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych z opracowaniem projektów.
- Projektowanie materiałów promocyjnych na potrzeby kampanii reklamowych WEB i DTP.
- Projektowanie opakowań dla linii produktowych.
- Tworzenie wizualizacji produktowych w aranżacjach.
- Dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych oraz przygotowanie projektów do druku.

MILE WIDZIANE:
- Doświadczenie poparte portfolio przy projektach dla branży beauty.
- Podstawowa znajomość programów -D.
- Podstawowa znajomość Adobe After Effects.
- Umiejętność fotografowania produktów.

KANDYDATOM OFERUJEMY:
- Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań.
- Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy, w której jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i inicjowane zmiany.
- Współpracę z doświadczonym zespołem designerów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.
- Komfortowe warunki pracy - wygodne biurka i krzesła oraz nowy, wydajny sprzęt do pracy.
- Stabilne i jasne warunki pracy (UOP/B-B).
- W trosce o Twoje zdrowie i kondycję zapewniamy też opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie.

Wyślij swoje zgłoszenie wraz z portfolio na adres t.stochmal@souvre.pl
Szukamy talentów, pracy nie brakuje!