SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Lokalizacja: Gniewkowo

W związku z ciągłym rozwojem firma TransHorn w poszukuje na stanowisko SPEDYTORA MIEDZYNARODOWEGO osoby zdecydowanej do podjęcia pracy.

Zakres obowiązków

· Poszukiwanie, planowanie i dbanie o terminową realizację zleceń spedycyjnych

· Negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu

· Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz przewoźnikami

· Poszerzanie kontaktów w branży spedycyjnej

· Dbanie o dobry wizerunek firmy

· Nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

Nasze wymagania

· Doświadczenie w branży spedycyjnej

· Zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość

· Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość innych j. obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

· Umowę o pracę na czas nieokreślony

· Pracę w znanej i obecnej od ponad 15 lat na rynku Firmie

· Koleżeńską atmosferę oraz realne wsparcie przełożonych

· Zapraszamy również Studentów studiów zaocznych

· Jeśli jesteś zainteresowany, zaaplikuj: monika małpka transhorn.pl lub zadzwoń

6 9 3 1 8 2 9 0 2

Klauzula RODO
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TransHorn Mirosław Róg w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Powiadom znajomych

Kontakt z ogłoszeniodawcą