Operator gilotyny

Lokalizacja: Inowrocław

Operator Gilotyny

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Operatora Gilotyny do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za precyzyjne cięcie materiałów zgodnie z określonymi specyfikacjami oraz dbanie o utrzymanie wysokiej jakości produkcji.

Zakres obowiązków:

Obsługa gilotyny oraz innych maszyn tnących
Przygotowanie materiałów do cięcia
Przeprowadzanie kontroli jakości ciętych materiałów
Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Przestrzeganie przepisów BHP i standardów jakości

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Znajomość zasad obsługi maszyn tnących
Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
Umiejętność pracy w zespole
Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
bogaty pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do programu sportowego, dofinansowanie z ZFŚS