Księgowa/Księgowy

Lokalizacja: dowolna

Firma P.W. BLOT dla naszego klienta - firmy o profilu produkcyjnym, położonej w okolicy Inowrocławia, działająca od ponad -- lat skupiającej się na przetwarzaniu produktów ze świeżych warzyw, głównie z cebuli i inwestującej od lat w technologię produkcji, a także w ścisły nadzór nad uprawami surowców poszukuje osoby do zespołu na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków:
- Weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych (w tym transakcji zagranicznych),
- Kontrola i księgowanie wyciągów bankowych, kart kredytowych i kasy,
- Pomoc w sporządzaniu deklaracji JPK_V- oraz Vat UE,
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych z kontrahentami,
- Rozliczanie, analiza i uzgadnianie wybranych kont księgowych,
- Przygotowanie zestawień i raportów finansowych,
- Sporządzanie deklaracji do GUS.

Wymagania konieczne:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum - lata,
- Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, finansów i ekonomii,
- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość Excel,
- Mile widziana znajomość programu OPTIMA,
- Mile widziana wiedza w rozliczaniu spółek handlowych (lub JDG - pełna księgowość),
- Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych.

Wymagania dodatkowe:

- Posiadanie umiejętności analitycznych oraz umiejętności samodzielnej pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Systematyczność, rzetelność, odpowiedzialność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie,

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,
- Szkolenia pracownicze,
- Udział w wewnętrznych projektach firmy,
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- Ciepłą i miłą atmosferę w pracy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV zostanie złożone drogą mailową na adres: r@pietrzakstocki.pl oraz będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, ---minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej oraz ---minutowej rozmowy podczas spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.