Specjalista ds. badań i zapewnienia jakości

Lokalizacja: Inowrocław

Polska firma z branży Health & Beauty dystrybuująca produkty w sklepie online oferuje pracę w Dziale Badań i Rozwoju.

Jesteśmy polską firmą z zagranicznymi perspektywami. S'OUVRE to dynamicznie rozwijająca się firma w branży marketingu społecznościowego, trwale związana z środowiskiem e-commerce, która od ponad - lat prowadzi sklep internetowy.
Zakres obowiązków:

· Zlecanie badań produktów na etapie wdrożeniowym

· Współudział w procesie wdrożeniowym produktów

· Weryfikacja poprawności oznakowania produktów

· Aktualizacja badań produktów obecnych w ofercie firmy

· Nadzorowanie i ewidencja dokumentacji produktowej i jakościowej

· Notyfikacja produktów

· Bieżące analizy zmian w ustawodawstwie dotyczącym produktów z sektora spożywczego, kosmetycznego oraz chemii domowej.

· Ewidencja stanów magazynowych w dziale badań i rozwoju oraz w dziale jakości

· Weryfikacja pomiarów kontrolnych produktów

· Kontrola produktów zgodnie z procedurami i standardami HACCP

· Analizy rynku pod względem norm wprowadzania do obrotu produktów na terenie Unii Europejskiej oraz poza nią.

· Nadzorowanie reklamacji przy współpracy z działem reklamacji.

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe kierunkowe ( inżynieria produkcji, technologia żywności, technologia kosmetyczna, zarządzanie jakością lub inne studia pokrewne)

· Doświadczenie w dziale kontroli jakości lub w dziale badań i rozwoju, min. - lata

· Znajomość systemu HACCP oraz norm produkcyjnych lub logistycznych

· Umiejętność pracy z dokumentacją produktową

· Umiejętność pracy z produktem w oparciu o rozporządzenia i normy europejskie

· Znajomość języka angielskiego ( min na poziomie B-)

· Znajomość zaawansowana pakietu Microsoft Office

· Mile widziana znajomość języków obcych

· Doskonała organizacja pracy, sumienność, skrupulatność oraz dokładność

Co oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Praca w firmie międzynarodowej

· Stałe godziny pracy

· Wsparcie ze strony wykwalifikowanej kadry

· Szerokie, nieustanne możliwości rozwoju kompetencji

· Dostęp do szkoleń wewnątrzfirmowych oraz zewnętrznych pakietów szkoleniowych

· Pakiet ubezpieczeń medycznych, karta MultiSport oraz inne

Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że:

Administratorem danych osobowych członków Klubu Souvre jest Souvre Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Aleja Okrężna -.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych – dane kontaktowe: Inowrocław, ul. Aleja Okrężna -

Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych.

Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.

Przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę. Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody RODO.

Mam prawo, z zastrzeżeniem przepisów prawa, do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym Mam prawo, z zastrzeżeniem przepisów prawa, do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres roku.

Moje dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.

Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Brak powyższej zgody uniemożliwi Spółce rozpatrzenie oferty.