Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni na stan.: MISTRZ Obróbki Skrawaniem

Lokalizacja: dowolna

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko
MISTRZ Obróbki Skrawaniem

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej - lata
• Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami --osób
• Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomość branży spawalniczej
• Znajomość procesów cięcia i gięcia blach i kształtowników stalowych
• Biegła znajomość posługiwania się warsztatowymi przyrządami pomiarowymi
• Umiejętność obsługi komputera.

Obowiązki osoby zatrudnionej:
• Zarządzanie organizacją pracy brygady przy produkcji konstrukcji stalowych
• Kontrolowanie jakości operacji produkcyjnych podległych pracowników
• Kontrolowanie terminowości wykonywanych zadań produkcyjnych
• Koordynacja procesu zaopatrzenia brygady w detale i wyposażanie produkcyjne
• Praca w systemie dwuzmianowym

Warunki zatrudnienia:
• Umowa o pracę pełen etat
• Wynagrodzenie miesięczne od -.---,-- zł do -.---,-- zł brutto + dodatek funkcyjny ---,-- zł plus premia do --%
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji spawalniczych przez szkolenia zewnętrzne
• Premia uzależniona od wyników firmy
• Wsparcie z funduszu na Święta Bożego narodzenia i Wielkanocy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail
lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy:
Fabryka Noteć Odlewnia Żeliwa
ul. Fabryczna -
------ Pakość
Tel. -- ---- ---
e-mail: sekretariat@notec.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z ---- r. Nr ---, poz. ---, ze zm.)"