Praca w serwisie

Lokalizacja: Gniewkowo

Zatrudnimy w pobliżu Gniewkowa.
Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub 7:30-15:30

Ogólny zakres obowiązków.
prowadzenie serwisu urządzeń hydraulicznych
kompletacja (montaż) jednostkowy nowych urządzeń

Wymagania

podstawowa wiedza w zakresie mechaniki, elektromechaniki
znajomość MS Office, sprawne posługiwanie się komputerem
język angielski na poziomie min. A umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
preferowane wykształcenie techniczne, technik mechanik/ elektromechanik
mile widziane uprawnienia podstawowe SEP

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail biuro@impeller.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika serwisu prowadzone przez Przedsiębiorstwo Techniki Pompowej IMPELLER Robert Laskowski z siedzibą w Toruniu.

Powiadom znajomych

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Inne ogłoszenia tego użytkownika