Zatrudnię spawacza

Lokalizacja: Gniewkowo

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko SPAWACZ. Miejsce pracy: Dąblin k. Gniewkowa.

Zadania:
- spawanie konstrukcji stalowych produkowanych przez nas maszyn rolniczych (MIG i/lub TIG),
- kontrola jakości wykonywanych spawów.

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
- aktualne uprawnienia spawalnicze,
- zaangażowanie w pracę, sumienność, dokładność,
- umiejętność pracy z i na podstawie rysunków technicznych,
- mile widziana znajomość branży rolniczej.

Co oferujemy?
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
- zatrudnienie w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu w oparciu o umowę o pracę,
- pracę jednozmianową,
- możliwość nieodpłatnego zakwaterowania,
- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki zdrowotnej (PZU Zdrowie).

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie apliakcji na adres praca@agrofart.com. Kontakt telefoniczny: --- --- --- (w godzinach ----).