Zatrudnimy Doradcę Techniczno Handlowego

Lokalizacja: Inowrocław

Ferrum Fabryka Okien i Drzwi z siedzibą w Inowrocławiu, poszukuje osoby na stanowisko Mobilnego Doradcy Techniczno-Handlowego.

Zadania:
* Aktywne pozyskiwanie potencjalnie nowych klientów zainteresowanych produktami firmy na wskazanym obszarze.
* Obsługa formularzy ofertowych ( aktualizowane co dziennie )
* Obsługa bieżących umów i dbanie o relacje z obecnymi klientami.
* Realizacja celów sprzedażowych oraz monitorowanie procesu realizacji umów.
* Cykliczne raportowanie wyników pracy.

Wymagania:
* Wykształcenie minimum średnie.
* Prawo jazdy kategorii B.
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
* Sumienność i silna motywacja w dążeniu do celu.
* Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
* Samodzielność oraz wysoka organizacja pracy.

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub formuła B-B
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
* Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.
* Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
* Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole bez konieczności podróży służbowych.

Proces aplikacji:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@ferrum.net.pl z dopiskiem „Mobilny Doradca Techniczno-Handlowy”.
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje zawodowe pasje w firmie, która stawia na innowacje i jakość. Czekamy na Twoją aplikację!