Specjalista / -ka ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Lokalizacja: dowolna

Czujesz, że obsługa klienta to Twój żywioł? Potrafisz budować jakościowe relacje biznesowe? Doskonale posługujesz się językiem niemieckim i chcesz na co dzień wykorzystywać go w pracy?

Jeśli odpowiedź na każde z powyższych pytań brzmi „tak” – mamy ofertę idealną dla Ciebie! Nasz klient – firma z branży produkcyjnej, poszukuje osób które zasilą jego szeregi, dbając o jakościową obsługę klienta.

Sprawdź naszą ofertę pracy i umów się na spotkanie z rekruterem!
oferujemy

umowę o pracę
przejrzysty system premiowy
zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (duża, stabilna firma)
szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
nowoczesne miejsce pracy
pracę w systemie hybrydowym
dofinansowanie do kursów języka angielskiego i niemieckiego
uczestnictwo w Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wakacji dzieci, bonus świąteczny)
kartę Multisport
prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie

zadania

utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami biznesowymi poprzez kontakt mailowy oraz telefoniczny
dbanie o jakościową komunikację oraz przepływ informacji
przyjmowanie zamówień od klientów oraz bieżące administrowanie nimi
udzielanie klientom informacji na temat produktów oraz procesu zakupu

oczekujemy

bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom min. B-)
dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B-)
wykształcenia wyższego
doświadczenia w obszarze obsługi klienta
znajomości systemów ERP - dużym atutem będzie znajomość programu SAP
znajomości pakietu MS Office
doskonałych umiejętności interpersonalnych

tel. ---------