Specjalista ds zakupów i logistyki

Lokalizacja: dowolna

Firma REMSOD Sp. z o.o. z siedzibą Inowrocławiu zatrudni Specjalistę ds. zakupów i logistyki

Zakres obowiązków
·Sporządzanie zapytań ofertowych i analiza ofert
·Analiza zapotrzebowania na materiały i usługi
·Przygotowanie i wysłanie zamówień do dostawców
·Monitorowanie statusu zamówień i dostaw
·Organizacja wysyłek wyrobów gotowych do klientów
·Prowadzenie działań związanych z obsługą zewnętrznych faktur VAT
·Przygotowanie raportów, analiz oraz zestawień związanych z prowadzeniem ISO
·Współpraca z agencjami celnymi.

Nasze wymagania
·Doświadczenie w zakupach i logistyce
·Wykształcenie średnie lub wyższe
·Umiejętność czytania rysunku technicznego
·Umiejętność obsługi programów MS Office, szczególnie EXEL
·Pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, dokładność
·Inicjatywa i umiejętność współpracy w grupie
·Mile widziana znajomość j. angielskiego
·Prawo jazdy kat B.

Oferujemy
·Wynagrodzenie oparte o umowę o pracę i system premiowy
·Świadczenia z Funduszu Socjalnego
·Ubezpieczenie grupowe

CV prosimy przekazywać na adres e mail i.wachowska@remsod.pl lub osobiście do siedziby spółki ul. Fabryczna - w Inowrocławiu w godzinach od - -- do -- --.