MONTER MEBLI (praca na stolarni+wyjazdy)

Lokalizacja: Inowrocław

Przedsiębiorstwo branży meblowej w Inowrocławiu zatrudni monterów mebli / stolarzy z doświadczeniem.

ZADANIA:

Wykonywanie prac stolarskich przy użyciu dedykowanych maszyn i narzędzi.
Montaż wyrobów meblarskich (na terenie zakładu oraz u klienta).
Pracę z dokumentacją techniczną.
Pracę według wymagań jakościowych dotyczących produkcji i montażu.
Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów.

OCZEKIWANIA:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi stolarskich.
Umiejętność obsługi maszyn stolarskich (piły, frezarki, szlifierki, okleiniarki) będzie dodatkowym atutem.
Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Dobra organizacja pracy.
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych w zakresie montaży.

OFERUJEMY:

Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia.
Bardzo dobrą atmosferę pracy.
Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele.
Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie cennego doświadczenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferty prosimy składać na adres e-mail kadry@kmw-invest.pl wpisując w tytule maila nazwę stanowiska.

W sprawie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny --- --- ---

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z ---- r., Nr ---, poz. ---, ze zm.), prowadzonych przez KMW-INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMW-INVEST Sp. z o.o., ------ Inowrocław ul. Marcinkowskiego ---. KMW-INVEST Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji (art. - ust - lit. a, art. - ust. - lit. b oraz art. - ust. - lit. c RODO).