Specjalista obsługi klienta B2B

Lokalizacja: Inowrocław

Firma branży meblarskiej w Inowrocławiu poszukuje osób zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku Specjalista obsługi klienta B-B - Koordynatora Projektu.

Prowadzenie projektu w naszej firmie to czuwanie nad realizacją zamówienia, od momentu wpłynięcia zapytania aż po jego finalną realizacje oraz śledzenie jego kolejnych etapów. To codzienna komunikacja z Klientem a także wewnątrz zespołu, na którego wsparcie i pomoc zawsze można liczyć.

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad prowadzonym projektem oraz terminowością wykonania poszczególnych jego etapów;
- Ustalenie i omówienie z Klientem sposobu rozliczenia projektu na podstawie ogólnych wytycznych Zarządu;
- Prowadzenie P&L dla każdego projektu;
- Zarządzanie dokumentacją projektową;
- Cykliczna sprawozdawczość z postępu realizacji projektów;
- Nadzór procesu montażu oraz odbioru u Klienta (w tym planowanie terminu wyjazdu ekip montażowych);
- Obsługa reklamacji (ustalenie zakresu, sposoby realizacji, rozliczenie dodatkowych kosztów);

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów lub w roli uczestnika projektu;
- Doświadczenie w pracy B-B
- Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności Excel);
- Wysokie umiejętności interpersonalne;
- Zdolność ustalenia priorytetów i wielozadaniowość;
- Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole;
- Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe w zakresie koordynowania montaży i odbiorów);
- Czynne prawo jazdy kat. B;
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia;
- Bardzo dobrą atmosferę pracy;
- Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele;
- Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie cennego doświadczenia;
- Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw;
- Preferencyjne warunki ubezpieczeń;
- Premie świąteczne;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z ---- r., Nr ---, poz. ---, ze zm.), prowadzonych przez KMW-INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMW-INVEST Sp. z o.o., ------ Inowrocław ul. Marcinkowskiego ---.

KMW-INVEST Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu:
przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji (art. - ust - lit. a, art. - ust. - lit. b oraz art. - ust. - lit. c RODO).