SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY

Lokalizacja: dowolna

Firma Remsod Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY
zakres obowiązków
•Rozwijanie istniejących kontaktów biznesowych
•Prowadzenie negocjacji i budowanie długotrwałych relacji z klientami
•Aktywna współpraca w zakresie realizacji zlecenia klienta z innymi działami Spółki
•Pozyskiwanie klientów
•Raportowanie realizowanych działań i planowanych wyników
•Uczestnictwo w targach i spotkaniach kooperacyjnych
• Aktywne uczestnictwo w badaniu satysfakcji, poziomu zadowolenia i oczekiwań klienta
•Wsparcie działań marketingowych w Socjal Mediach
wymagania
•Doświadczenie w handlu w branży metalowej i obróbki metali
•Znajomość rynku offshore będzie dodatkowym atutem
•Umiejętność badania potrzeb i rozwijania kontrahentów
•Umiejętność pozyskiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
•Doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych
•Zaangażowanie, samodzielność oraz skuteczność w działaniu
•Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
•Konsekwencja w osiąganiu założonych celów
•Wykształcenie – średnie lub wyższe, techniczne mile widziane
•Znajomość języka angielskiego w stopniu b. dobrym.
•Prawo jazdy kategorii B
•Gotowość do wyjazdów zagranicznych
oferujemy
•Wynagrodzenie oparte o umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników sprzedaży
•Świadczenia z Funduszu Socjalnego
•Możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku pracy
CV prosimy przesyłać na adres e mail i.wachowska@remsod.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy ul. Fabryczna - w Inowrocławiu w godz - -- --- --.