Turniej finałowy rozegrano w środę na dwóch orlikach w Pakości. Najlepsi okazali się gospodarze, czyli drużyna z SP im. Powstańców Wielkopolskich. Triumfatorzy turnieju w swojej grupie pokonali SP 2 Gniewkowo 4:0, SP Rojewo 5:2 i ulegli 0:1 SP 5 Inowrocław. W półfinale SP Pakość pokonała SP 14 Inowrocław 3:1, a w finale SP 5 Inowrocław 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna z SP 14 Inowrocław.

Organizatorzy i opiekunowie wybrali najlepszych graczy. Zostali nimi Kacper Filipiak z Pakości, Filip Tomczyk z Wierzchosławic, Łukasz Dąber z SP 5 Inowrocław i Franciszek Hałas z SP 14 Inowrocław. Zespół z Pakości przeszedł do zawodów wojewódzkich. Do najlepszych zawodników i drużyn trafiły nagrody ufundowane przez starostę inowrocławskiego.