Po raz pierwszy triumfowała ekipa II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu w składzie: Łukasz Kopczyński, Mikołaj Marek, Paweł Stasiński oraz Wiktoria Małachowska (rez. Marcel Wiśniewski). Mistrzowska drużyna pokonała w pokonanym polu ekipy: Kasprowicza, Budowlanki, Królówki, Chemika, Mechanika po 3:1 oraz Ekonomika 3,5 : 0,5.

Drugi w rywalizacji drużynowej okazał się zespół Ekonomika, a kolejne miejsca wywalczyły ekipy Królówki (3), Kasprowicza (4), Budowlanki (5), Mechanika (6) i Chemika (7).

Ekipa z popularnej Konopy wywalczyła złote medale i tytuł mistrzowski oraz będzie reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 14 listopada w Bydgoszczy. Nad całością zawodów czuwali sędziowie i miłośnicy tej "królewskiej gry": Jan Budrewicz i Piotr Czarnolewski. Najlepsze zespoły i zawodnicy tych mistrzostw zostali nagrodzeni nagrodami, pucharami i pamiątkowymi dyplomami ufundowanymi przez starostę inowrocławskiego.