W "Kotanie" egzaminują kucharzy i cukierników Inowrocław | 9 lipca 2020 08:27 | Społeczeństwo Do 2023 roku Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu dysponować będzie akredytacją Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku.