KSK Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 85:70 (20:15, 20:18, 17:18, 28:19)

Punkty dla Noteci: Adamczyk 18, Muda 13, Filipiak 12, Kozłowski 11, Maciejewski 10, Michałek 8, Grzelak 8, Korólczyk 3, Marciniak 2,

Punkty dla MKK: Rutkowski 29, Szydłowski 12, Rau 8, Barański 6, Leśniczak 6, Wietrzyński 5, Kotwasiński 4.

Największa przewaga, jaką cieszyli się dziś goście, to 3 punkty w drugiej kwarcie, ale taki stan rzeczy nie trwał długo. Gospodarze co prawda gorzej trafiali z linii rzutów osobistych i z dystansu, ale w pozostałych elementach gry górowali nad przeciwnikiem. Blisko połowę z 85 punktów dla Noteci zdobyli koszykarze z ławki. 18 zbiórkami popisał się z kolei Michałek.

W ostatniej kolejce Noteć zagra na wyjeździe 18 marca z Decką Pelplin. Inowrocławianie zajmują aktualnie 2 miejsce w tabeli, ale trzecia Arka AMW II Gdynia ma na koncie o jeden mecz mniej. Różnice w czołówce są na tyle małe, że końcową klasyfikację w pierwszej trójce poznamy dopiero po zakończeniu ostatniej kolejki.