W klasyfikacji województw lepsze było tylko śląskie. To głównie zasługa klubu AZS AWF Katowice, który wywalczył aż siedem złotych medali, a dodatkowo 2 srebrne i 2 brązowe. Najlepiej z województwa kujawsko-pomorskiego wypadli lekkoatleci z CWZS Zawiszy Bydgoszcz SL, którzy w klasyfikacji zajęli 7. lokatę. Zawodnicy klubu raz sięgali po złoto, wywalczyli jedno srebro oraz 4 razy stawali na najniższym stopniu podium. Wśród drużyn 12. miejsce zajęły MKL Toruń (1-0-1) oraz MKS Inowrocław (1-0-1), 25. LKS Vectra Włocławek (0-1-0), a 34. BKS Bydgoszcz (0-0-1).

Siódmy tytuł z rzędu mistrza Polski w biegu na 60 metrów zdobył Remigiusz Olszewski z Zawiszy, który ustanowił nowy rekord życiowy - 6.59. W skoku wzwyż najlepszy po skoku na 2.22 był Norbert Kobielski z Inowrocławia, a w biegu na 200 metrów złoto wywalczył Adrian Brzeziński z Torunia. Pozwolił mu na to czas 21.06, który jest najlepszym w jego karierze.

Halową wicemistrzynią Polski w biegu na 1500 metrów została Klaudia Kazimierska, która reprezentowała w Toruniu Włocławek. Drugie srebro dla regionu wywalczył w skoku wzwyż Mateusz Kołodziejski z Zawiszy, który pokonał poprzeczkę na wysokości 2,19. Co ciekawe, w tej dyscyplinie całe podium należało do Kujaw i Pomorza, bo trzeci był inny reprezentant klubu, Gracjan Wiśniewski (2.12).

Brązowe medale na HMP w Toruniu wywalczyło pięciu reprezentantów regionu. Paweł Wojciechowski w skoku o tyczce osiągnął tylko wysokość 5.30, a Victoria Kalitta w tej samej dyscyplinie 4.00. Po raz 50. w karierze na podium na imprezie tej rangi stanęła inna reprezentantka Zawiszy, Marika Popowicz-Drapała, która z czasem 7.35 uplasowała się na trzecim miejscu w biegu na 60 m. Skład medalistów uzupełniła reprezentantka BKS-u Bydgoszcz, Kinga Gacka, która dystans 200 m pokonała w czasie 24.12.

W klasyfikacji młodzieżowców (zawodników do lat 23) reprezentanci klubów z województwa kujawsko-pomorskiego wywalczyli 15 medali: 3 złote, 3 srebrne i 9 brązowych. W swoich konkurencjach zwyciężali Sebastian Chmara Jr z Zawiszy (skok o tyczce) oraz wspomnieni wcześniej Kazimierska i Wiśniewski. Tytuł wicemistrzyń w tej kategorii wiekowej zdobyły Gacka na biegu na 400 m (także brąz na 200 m) oraz Kalitta, a w chodzie na 5 km Arkadiusz Scheidel z Nadwiślanina Chełmno.

Dwa brązowe krążki zdobyła Adrianna Sułek z Zawiszy - w skoku wzwyż i pięcioboju. W tej drugiej konkurencji początkowo uplasowała się na 1. miejscu, ale zdyskwalifikowano ją w biegu na 800 m, co spowodowało, że spadła z podium wśród seniorek. Na trzecim miejscu zawody kończyli także Zuzanna Halisz w biegu na 60 m przez płotki oraz Wiktor Szynaka na 3000 m z MKL-u Toruń, Patrycja Oller w chodzie na 3 km oraz Miłosz Oczkoś w chodzie na 5 km (Nadwiślanin Chełmno), a także Michal Tocker w skoku o tyczce oraz Julia Afelt na dystanie 3000 m (Zawisza).