|
0
|
29
Mistrzynie w szkołach
Marek Jasik
Galeria do artykułu: Mistrzynie poprowadziły lekcję WF-u na 250 osób
W inowrocławskiej hali widowiskowo-sportowej zorganizowano dziś nietypową lekcję wychowania fizycznego. Wzięło w niej udział blisko ćwierć tysiąca uczennic, a pośród nich - utytułowane polskie sportsmenki.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
09:17
- Wczoraj
-
23:37
-
20:28
-
17:38
-
15:12
-
15:07
-
-
14:23
-
14:14
-
14:09
-
12:58
-
11:13
-
10:58
-
09:33
-
09:10
-
08:58
-
07:21
-
07:00
-
00:02
- Wcześniej
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
09:17
-
23:37
-
20:28
-
17:38
-
15:12