Dziewczęta z tej szkoły najpierw w grupie pokonały kolejno ZS Kruszwicę 2:0, ZS z Kościelca 5:0 oraz gospodynie mistrzostw ekipę Jadwigi 2:1, następnie w meczu półfinałowym uporały się z ekipą Kasprowicza 1:0, a w meczu o złoto pokonali powtórnie zawodniczki z III LO, tym razem 3:0. Brązowe medale wywalczył zespół Chemika, który pokonał ekipę I LO 1:0. Kolejne miejsca przypadły zespołom Konopy, Kościelca, Ekonomika i Kruszwicy.

W drużynie mistrzowskiej brylowały przede wszystkim dwie najbardziej wyróżniające się zawodniczki tych zawodów: Lidia Hoduń (MVP) oraz Ewa Prałat. Ponadto nagrodzono: Justynę Frankowską (III LO), Julię Domańską (I LO) oraz Natalię Krajewską (Chemik).

Najlepsze zawodniczki i zespoły zostały nagrodzone pucharami, okolicznościowymi medalami i upominkami ufundowanymi przez starostę inowrocławskiego.