| fot. MP Poranna kolizja na osiedlu Rąbin Po godz. 8.00 na skrzyżowaniu al. 800-lecia i al. Niepodległości osobówka zderzyła się ze skuterem. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, okoliczności kolizji wyjaśniają policjanci. INOWROCŁAW | 24 kwietnia 2019 08:45 | Wypadki i zdarzenia | Maciej Piątek maciej.piatek@ino.online policjakierowcyrąbinstraż pożarna Obserwuj nas w Google News Nowoczesny kombajn pojawił się w Solankach. Oczyścił staw z glonów Zderzenie dwóch aut na Poznańskiej Będzie kolejne spotkanie w sprawie nowego bloku na Rąbinie [nowy termin] Laserowa korekcja wzroku – jak wybrać klinikę i nie żałować? Na to musisz zwrócić uwagę! Najpierw był ból, potem telefon, który zmienił wszystko. Dziś słyszy: "Tato" Mistrzowie strzelectwa wyłonieni. Zwyciężyła drużyna z Kruszwicy Historia ożywa przed rocznicą Bitwy pod Mątwami Powstanie nowa obwodnica. Obędzie się bez wyburzeń Ino poranek 7:00 | 22 czerwca Ino poranek 7:00 | 23 czerwca Jest nowa radna w Janikowie Rusza nabór na mieszkania w Cieślinie. Do dyspozycji będzie 56 lokali Montaż drzwi wewnętrznych - czy warto samemu podejmować się montażu? Koncertowe rozpoczęcie wakacji. Zagra U-Rock Kolizja za kolizją. Policjanci interweniowali trzykrotnie Kruszwica ma nową atrakcję. Odsłonięto nową figurkę Trzeźwy poranek z jednym niechlubnym wyjątkiem Łopaty wbite. Rozpoczyna się budowa lodowiska Transkrypcje aktów małżeństw jednopłciowych. Gminy podchodzą różnie Jakie materiały można znakować przy użyciu technologii laserowej? Groźny wypadek w Wielowsi. Lądował śmigłowiec Baseny w Gniewkowie gotowe na sezon. Otwarcie możliwe już w piątek Pierwsza łopata wbita, ale są też pytania. Hokeiści komentują budowę lodowiska w Inowrocławiu Kraksa w Latkowie. Toyota zderzyła się z BMW Wicepremier przyjedzie do Inowrocławia Setki modeli i pasjonaci z całej Polski. Ruszył XVIII Inowrocławski Konkurs Modelarski 9-latek samotnie błąkał się po osiedlu. Pomógł mu policjant po służbie Na Rynku stanęła kurtyna wodna Zamiast "zebry" strefa zamieszkania przy "Rodzinie"? Festiwal wraca po siedmiu latach. W Solankach zagrają bluesa Spons. Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu Spons. Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę! 15:41 Mistrzowie strzelectwa wyłonieni. Zwyciężyła drużyna z Kruszwicy 14:29 Zamiast "zebry" strefa zamieszkania przy "Rodzinie"? 12:58 Najpierw był ból, potem telefon, który zmienił wszystko. Dziś słyszy: "Tato" 12:48 Wicepremier przyjedzie do Inowrocławia 11:43 Będzie kolejne spotkanie w sprawie nowego bloku na Rąbinie [nowy termin] 11:26 Baseny w Gniewkowie gotowe na sezon. Otwarcie możliwe już w piątek 10:53 Historia ożywa przed rocznicą Bitwy pod Mątwami 10:36 Festiwal wraca po siedmiu latach. W Parku Solankowym zagrają bluesa Dołącz do nas…