Pomimo wielu okazji strzeleckich pierwszy gol na stadionie przy Wierzbińskiego - dla drużyny mieszkańców - mogliśmy zobaczyć dopiero w 26 minucie meczu, rozgrywanego 2 x 30 minut. W drugiej połowie ekipa radnych i polityków szybko jednak odrobiła straty i wyszła na prowadzenie. Drużynę tworzyli m.in. Henryk Procek, Patryk Kaźmierczak i Dobromir Szymański. Zdobycie trzech bramek w ciągu zaledwie sześciu minut przesądziło o zwycięstwie tej drużyny. Wynik na 3:2 ustalili mieszkańcy Inowrocławia w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Punkty dla zwycięskiego zespołu zdobyli Mateusz Kurtysiak (dwa gole) i Damian Semenowicz, dla mieszkańców dwie bramki strzelił Adrian Lenard.

Uczestnicy towarzyskiego meczu otrzymali pamiątkowe medale i puchary, a główną nagrodą była symboliczna beczka piwa. Zgodnie z tradycją obie ekipy podzielą się zdobytym trofeum.