• WIESZ PIERWSZY Będzie kolejne spotkanie w sprawie nowego bloku na Rąbinie • Za tydzień w SP nr 5 odbędzie się dyskusja na temat planowanej przez dewelopera nowej inwestycji na Rąbinie. Chodzi o pięciokondygnacyjny blok mieszkalny na zielonym terenie w pobliżu stawu Kaula, którego budowie sprzeciwia się część mieszkańców osiedla.
  • WIESZ PIERWSZY Ino poranek 7:00 | Sprawdź w 2 minuty, co dziś najważniejsze w Inowrocławiu • Przed Wami najważniejsze o tej porze informacje, z którymi zapoznacie się w 2-3 minuty, a po więcej zapraszamy przez cały dzień.
  • WIESZ PIERWSZY Łopaty wbite. Rozpoczyna się budowa lodowiska • Rusza budowa krytego lodowiska w Inowrocławiu. W poniedziałek na boisku szkoły podstawowej nr 5 przy ul. Błażka odbyła się konferencja prasowa połączona z symbolicznym wbiciem łopaty pod inwestycję. Władze miasta przekazały wykonawcy plac budowy.
  • WIESZ PIERWSZY Transkrypcje aktów małżeństw jednopłciowych. Gminy w regionie podchodzą różnie • Dziennikarze Faktu i Onetu wysłali pytania do 2,5 tys. gmin w Polsce, czy będą respektować rządowe rozporządzenie pozwalające na transkrypcję aktów małżeństw jednopłciowych zawartych za granicą. Jakie odpowiedzi padały w naszym powiecie?
Ino.online - logo
  • Moto
  • Praca
  • Nieruchomości
  • Ogłoszenia
  • search
zaloguj nowy profil
Inowrocław - Awaria na Świętokrzyskiej - już nie ma utrudnień

Awaria na Świętokrzyskiej - już nie ma utrudnień

Z powodu awarii sieci wodociągowej są duże utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Staszica i Świętokrzyskiej. Jak informuje PWiK, może wystąpić też czasowy brak oraz pogorszenie jakości wody w tym rejonie. Aktualizacja: na miejscu nie ma już utrudnień.
INOWROCŁAW | 4 lutego 2019 12:42 | Społeczeństwo |
Maciej Piątek
maciej.piatek@ino.online
Obserwuj nas w Google News
Łopaty wbite. Rozpoczyna się budowa lodowiska
Jest nowa radna w Janikowie
Nowoczesny kombajn pojawił się w Solankach. Oczyścił staw z glonów
Groźny wypadek w Wielowsi. Lądował śmigłowiec
Pięciocyfrowa wygrana w Lotto w Inowrocławiu
Montaż drzwi wewnętrznych - czy warto samemu podejmować się montażu?
Transkrypcje aktów małżeństw jednopłciowych. Gminy podchodzą różnie
Historia ożywa przed rocznicą Bitwy pod Mątwami
Wicepremier przyjedzie do Inowrocławia
Kolizja za kolizją. Policjanci interweniowali trzykrotnie
Będzie kolejne spotkanie w sprawie nowego bloku na Rąbinie
Kruszwica ma nową atrakcję. Odsłonięto nową figurkę
Kraksa w Latkowie. Toyota zderzyła się z BMW
Na Rynku stanęła kurtyna wodna
Powstanie nowa obwodnica. Obędzie się bez wyburzeń
Laserowa korekcja wzroku – jak wybrać klinikę i nie żałować? Na to musisz zwrócić uwagę!
Jakie materiały można znakować przy użyciu technologii laserowej?
Z Katowic do Inowrocławia. Nowy zawodnik Noteci
Baseny w Gniewkowie gotowe na sezon. Otwarcie możliwe już w piątek
Setki modeli i pasjonaci z całej Polski. Ruszył XVIII Inowrocławski Konkurs Modelarski
Ino poranek 7:00 | 23 czerwca
9-latek samotnie błąkał się po osiedlu. Pomógł mu policjant po służbie
Wkrótce muzyczne powitanie lata na Rynku
Trzeźwy poranek z jednym niechlubnym wyjątkiem
Ino poranek 7:00 | 22 czerwca
Pierwsza łopata wbita, ale są też pytania. Hokeiści komentują budowę lodowiska w Inowrocławiu
Festiwal wraca po siedmiu latach. W Solankach zagrają bluesa
Koncertowe rozpoczęcie wakacji. Zagra U-Rock
Rusza nabór na mieszkania w Cieślinie. Do dyspozycji będzie 56 lokali
Zderzenie dwóch aut na Poznańskiej
  • Spons.
    Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
  • Spons.
    Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
  • 12:48
    Wicepremier przyjedzie do Inowrocławia
  • 11:43
    Będzie kolejne spotkanie w sprawie nowego bloku na Rąbinie
  • 11:26
    Baseny w Gniewkowie gotowe na sezon. Otwarcie możliwe już w piątek
  • 10:53
    Historia ożywa przed rocznicą Bitwy pod Mątwami
  • 10:36
    Festiwal wraca po siedmiu latach. W Parku Solankowym zagrają bluesa
  • 10:32
    Rusza nabór na mieszkania w Cieślinie. Do dyspozycji będzie 56 lokali
  • 07:00
    Ino poranek 7:00 | Sprawdź w 2 minuty, co dziś najważniejsze w Inowrocławiu
  • 22:16
    Pierwsza łopata wbita, ale są też pytania. Hokeiści komentują budowę lodowiska w Inowrocławiu
Dołącz do nas…
  • Regulamin
  • Reklama
  • Redakcja
  • Pliki cookies
  • Prywatność
  • Reklamacje
  • GoWork.pl
  • Oferty pracy
  • Moto
  • Praca
  • Nieruchomości
  • Ogłoszenia
© copyright 2000-2026 Ino-online Media