- Choć każdy dzień jest w naszej szkole dniem otwartym i w dowolnym momencie możecie zwiedzać naszą szkołę i zapoznawać się z naszymi możliwościami kształcenia zawodowego, to postanowiliśmy dla Was, absolwentów ósmych klas coś nietypowego. Koncert połączony z prezentacją zawodów to możliwość konkretnego i osobistego zapoznania się z możliwościami naszej szkoły - podkreśla dyrektor szkoły Ireneusz Springer. 

- Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z zawodami i kierunkami kształcenia w Szkole Rzemiosła. Dla uczniów ósmych klas szkoły podstawowej przewidziano liczne atrakcje. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dziewczęta zyskają możliwość skorzystania z darmowych usług fryzjerskich.

  Początek 17 czerwca o 14.30 w budynku szkoły przy ul. Poznańskiej 18 w Inowrocławiu oraz na szkolnym boisku.