KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 92:77 (14:13, 25:27, 29:9, 24:28)

Punkty dla Noteci: Kowalewski 31, Grzesiński 14, Żurawski 12, Bierwagen 9, Barszczyk 8, Szczepanik 8, Kretkowski 3, Marciniak 3, Walczak 2, Duda 2,

Punkty dla SMS: Krasucki 21, Stankowski 12, Zapała 12, Ciemiński 11, Przelazły 11, Griszczuk 3, Porada 3, Kopycki 2, Sobkowiak 2.

Przez pierwsze dwie kwarty obie drużyny grały jak równy z równym, a koszykarze z Władysławowa kilkukrotnie wychodzili na prowadzenie. Obraz gry zupełnie się odmienił w trzeciej kwarcie, którą Noteć wygrała 29 do 9. W ostatniej kwarcie gospodarze kontynuowali doskonałą grę i szybko odskoczyli rywalowi na 33 punkty. Kiedy na 4,5 minuty przed końcem meczu było już 90:57, straty w bardzo szybkim tempie zaczęli odrabiać goście. Zanim wybrzmiała końcowa syrena Noteć zdobyła jeszcze tylko 2 punkty, a przeciwnicy aż 20, co ostatecznie pozwoliło im zmniejszyć stratę z 33 do 15 punktów.