|
0
|
32
WOŚP na sportowo
Maciej Piątek
Galeria do artykułu: Granie i bieganie dla WOŚP
Od wspólnego biegania na stadionie miejskim i turnieju siatkówki w hali widowiskowo-sportowej rozpoczął się niedzielny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Inowrocławiu. Główne imprezy odbędą się po godz. 16.00 w Teatrze Miejskim.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
07:00
- Wczoraj
-
22:16
-
19:06
-
16:09
-
14:01
-
13:24
-
-
11:38
-
10:37
-
10:19
-
09:15
-
07:00
- Wcześniej
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
07:00
-
22:16
-
19:06
-
16:09
-
14:01
-
13:24
-
11:38
-
10:37