|
0
|
22
Festyn przy "Misiu"
Joanna Labuda
Galeria do artykułu: W czasach PRL był u nas na porządku dziennym. W sobotę wrócił jako ciekawostka
Przy placu zabaw "Miś" miasto Inowrocław zorganizowało rodzinny festyn z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności. Jedną z atrakcji imprezy był zabytkowy autobus - Autosan H9. Tego typu pojazd do początku lat 90. kursował w barwach MPK Inowrocław.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
07:00
- Wczoraj
-
19:45
-
17:22
-
10:36
-
07:01
-
00:47
-
- Wcześniej
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
07:00
-
19:45
-
17:22
-
10:36
-
07:01
-
00:47
-
06-20
-
06-20