|
0
|
10
Sylwester 2006
Marek Jasik
Galeria do artykułu: Pamiętacie zabawy sylwestrowe pod halą? Zobaczcie, jak bawiliśmy się w 2006 roku
Po kilku latach przerwy do Inowrocławia wraca miejska impreza sylwestrowa, a my postanowiliśmy poszperać w naszym archiwum. Znaleźliśmy tam zdjęcia, na których widać, jak inowrocławianie witali nowy rok bawiąc się wspólnie przed halą widowiskowo-sportową 18 lat temu.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
11:13
- PILNE Zderzenie dwóch aut w centrum Inowrocławia. Są duże utrudnienia
-
09:33
-
09:10
-
08:58
-
-
07:21
-
07:00
-
00:02
- Wczoraj
-
22:40
-
22:20
-
20:31
-
19:09
-
18:27
-
16:56
-
16:51
-
14:28
-
13:41
-
11:05
-
11:01
-
10:35
-
09:57
-
09:15
-
07:00
- Wcześniej
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-23
-
06-22
-
11:13
- PILNE Zderzenie dwóch aut w centrum Inowrocławia. Są duże utrudnienia
-
09:33
-
09:10
-
08:58
-
07:21
-
07:00
-
00:02