|
0
|
10
Forum „Aktywizacja Zawodowa Osób z Niepełnosprawnościami”
Marek Jasik
Galeria do artykułu: W Inowrocławiu dyskutowali, jak zwiększyć udział niepełnosprawnych w rynku pracy
W miejskiej sali koncertowej przed południem rozpoczęło się Forum „Aktywizacja Zawodowa Osób z Niepełnosprawnościami”. Biorą w nim udział przedstawiciele rządu, organizacji, a także pracodawcy i osoby niepełnosprawne.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Dzisiaj
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43
-
-
11:26
-
10:53
-
10:36
-
10:32
-
07:00
- Wczoraj
-
22:16
-
19:06
-
16:09
-
14:01
-
13:24
-
11:38
-
10:37
-
10:19
-
09:15
-
07:00
- Wcześniej
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-21
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-20
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-19
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
06-18
-
15:41
-
14:29
-
12:58
-
12:48
-
11:43
-
11:26
-
10:53
-
10:36