|
0
|
27
II Bieg po pączka
Maciej Piątek
Galeria do artykułu: Pobiegli po pączka, z ważnym przesłaniem
Z okazji tłustego czwartku 185 biegaczy spalało dziś kalorie na stadionie przy Wierzbińskiego. II edycja "Biegu po pączka" była dziś wyjątkowa w związku z wydarzeniami w Ukrainie.
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
- Dzisiaj
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
-
09:17
- Wczoraj
-
23:37
-
20:28
-
17:38
-
15:12
-
15:07
-
14:23
-
14:14
-
14:09
-
12:58
-
11:13
-
10:58
-
09:33
-
09:10
-
08:58
-
07:21
-
07:00
-
00:02
- Wcześniej
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
06-24
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
09:17
-
23:37
-
20:28