|
0
|
4
Rympał na Fyrtlu
Maciej Piątek
Galeria do artykułu: Z "Rympału na fyrtlu" wrócili niepokonani
W sobotę na Międzynarodowych Targach Poznańskich zawodnicy nowo powstałego w naszym mieście klubu sportów walki Tiger Fight Club Inowrocław wzięli udział w 14. edycji Ligi K1 i Boksu "Rympał na Fyrtlu". Walki w formule bokserskiej odbyli trener Dominik Głowacki oraz jego podopieczny Kacper Szemrowicz.
-
Spons.Zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczny w Inowrocławiu
-
Spons.Drodzy Seniorzy, czas na wspólną zabawę!
- Wczoraj
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
-
09:17
- Wcześniej
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-26
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
06-25
-
18:46
-
18:10
-
13:59
-
10:58
-
09:54
-
09:17
-
06-26
-
06-26