KSK Noteć Inowrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 74:69 (13:21, 21:22, 18:15, 22:11)

Punkty dla Noteci: Małecki 15, Adamczewski 11, Filipiak 10, Paul 10, Żurawski 9, Szczepanik 9, Marciniak 8, Sroczyński 2,

Punkty dla Nysy: Stępień 18, Rutkowski 18, Sanny 12, Malona 6, Kasiński 5, Jodłowski 4, Kowalski 4, Kliniewski 2.

Drużyna z Kłodzka, patrząc na miejsce w tabeli, nie należała do najbardziej wymagających przeciwników. Po kiepskim pierwszym kwadransie w wykonaniu gospodarzy kibice mogli być zawiedzeni. Goście w pewnym momencie prowadzili już 15 punktami, a biało-niebiescy początkowo nie mieli pomysłu na zmianę obrazu gry. Choć pod koniec trzeciej kwarty odrobili prawie 10 punktów straty, to niedługo potem koszykarze z Kłodzka znów zbliżyli się do 15-punktowej przewagi.

Zawodnicy Noteci zaczęli skutecznie gonić rywali pod koniec trzeciej kwarty. Kiedy goście w połowie czwartej kwarty zdobyli 68 punkt, od tego momentu przestali trafiać do kosza. W ciągu niespełna 6 ostatnich minut wynik 61:68 zamienił się w 74:69 i dał upragnione zwycięstwo Noteci.