KSK Noteć - Polfarmex Kutno 56:70 (19:17, 12:17, 13:22, 12:14)

Punkty dla Noteci: Małecki 12, Paul 10, Krawczyk 8, Maciejewski 8, Szczepanik 8, Malitka 4, Sroczyński 3, Lisewski 2, Michalski 1,

Punkty dla Polfarmex: Janiak 17, Wojdyła 11, Zębski 9, Pawlak 8, Kobus 8, Sobczak 8, Marek 7, Tradecki 2.

Do połowy drugiej kwarty mecz był stosunkowo wyrównany. Żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć rywalom na więcej, niż 5 punktów. To się jednak zmieniło pod koniec drugiej kwarty. W okolicach 17 minuty goście wyszli na prowadzenie 29:28 i od tamtej pory nie oddali przewagi już do końca meczu. W ciągu kolejnych 10 minut przewaga koszykarzy z Kutna wzrosła do 18 punktów. Na początku czwartej kwarty Noteć nieco zmniejszyła stratę, ale w samej końcówce meczu znów wyraźnie lepsi byli goście.

Rolę szkoleniowca Noteci objął dziś Jacek Stajszczak, dotychczasowy drugi trener zespołu. Zmiana podyktowana była odejściem Milosa Sporara po ubiegłotygodniowej dotkliwej porażce w Bydgoszczy. Kto obejmie stanowisko szkoleniowca na stałe? Zarząd klubu jeszcze nie podał takiej informacji.

W następnej kolejce Noteć zagra na wyjeździe z Zetkama Doral Nysa Kłodzko 4 listopada. [MJ]