Operator Stacji Monitornigu

Lokalizacja: Inowrocław

WYMAGANIA:
• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
• legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
• umiejętność obsługi komputera
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• telefoniczna obsługa klientów
• obsługa bazy danych
• wykonywanie czynności proceduralnych związanych z otrzymaniem sygnałów alarmowych i technicznych chronionych obiektów,
• współpraca z serwisantami i podwykonawcami,
• obsługa Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego,
• koordynowanie działań grup interwencyjnych,
OFERUJEMY:
• zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
• system zmianowy: --h
• komfortowe warunki pracy
• wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach
• możliwość rozwoju zawodowego i stałe podnoszenie kwalifikacji Aplikacje prosimy składać na podany mail lub kontaktować się telefonicznie w godzinach ---- od PN-do PT.Osoby zainteresowane udziałem w tym procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Zgodnie z art.- ust.- lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia -- kwietnia ---- r. (Dz. Urz. UE L --- z --.--.----) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że bez zawarcia tej klauzuli CV i Listy motywacyjne nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.