Reprezentant Handlowy

Lokalizacja: Inowrocław

Zadania:
• aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych,
• doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
• przygotowywanie ofert i zawieranie umów z klientami
Wymagania:
• minimum rok doświadczenia w sprzedaży
• znajomość lokalnego rynku,
• doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług w terenie,
• dobre umiejętności komunikacyjne,
• praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
• zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność obsługi pakietu MS Office,
• prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
• znajomość rynku OZE
Oferujemy:
• stabilną współpracę w oparciu o umowę B-B,
• wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję,
• niezbędne narzędzia pracy,
• szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,
• innowacyjny i konkurencyjny produkt,

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. --.--.-- roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr --- poz. ---).