Pilnie poszukiwany Specjalista DS.Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Inowrocław

Jedna z większych Firm w regionie, liczący się polski producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa, transportu, ochrony środowiska i budownictwa poszukuje osoby
na stanowisko:
SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Opracowywanie rocznych harmonogramów remontów, przeglądów technicznych maszyn i urządzeń,
 Przygotowanie, koordynacja, nadzorowanie i rozliczanie prowadzonych zadań inwestycyjnych i remontowych oraz usług utrzymania technicznego maszyn, urządzeń i infrastruktury technicznej,
 Wsparcie w przygotowywanie wieloletnich i rocznych planów rzeczowo-finansowych w zakresie inwestycji i remontów maszyn i urządzeń i infrastruktury technicznej, ich analiza i opiniowanie,
 Planowanie, nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie wykonywania prac remontowych i utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i infrastruktury technicznej,
 Prowadzenie dokumentacji technicznej, ewidencji zleceń, dokumentacji związanej z inwestycjami, remontami, przeglądami i naprawami, bieżącej analizy stanu technicznego maszyn, urządzeń i infrastruktury techniczne,
 Raportowanie bieżącego stanu technicznego maszyn, urządzeń i infrastruktury techniczne,
 Prowadzenie harmonogramów, dokumentacji i udział w przeprowadzaniu badań, urządzeń objętych dozorem Urzędu Dozoru Technicznego, Transportowego Dozoru Technicznego,
 Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór i rozwiązywaniem bieżących problemów związanych z utrzymaniem w ruchu maszyn, urządzeń i infrastruktury techniczne.
NASZE OCZEKIWANIA:
 Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany kierunek – mechaniczny),
 Minimum --- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
 Dobra znajomość systemu Windows i pakietu Office,
 Dobra organizacja pracy oraz sumienność,
 Mile widziana jest umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym, dynamicznym zespole, na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, pakietem świadczeń socjalnych oraz z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres:

INOFAMA S.A.
Biuro Spółki
ul. Metalowców -
------ Inowrocław

lub e-mailem: kadry@inofama.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- maja ---- roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z ----, poz. ----) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) ----/--- z dnia -- kwietnia ---- r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy --/--/WE (RODO).”