Pilnie poszukiwany Specjalista ds. technologii obróbki chemicznej i ochrony środowiska

Lokalizacja: Inowrocław

Jedna z większych Firm w regionie, liczący się polski producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa, transportu, ochrony środowiska i budownictwa poszukuje osoby
na stanowisko:
Specjalista ds. technologii obróbki chemicznej i ochrony środowiska
Opis stanowiska:
• Nadzór nad procesami obróbki chemicznej stali,
• opracowanie wewnętrznych norm, procedur oraz instrukcji mających zoptymalizować efektywność procesów technologicznych obróbki stali,
• koordynowanie działań Spółki w zakresie przestrzegania przepisów ochrony środowiska w firmie,
• monitorowanie zmian w prawie (także w dyrektywach unijnych),
• sporządzanie raportów dotyczących emisji zanieczyszczeń, w tym BDO, karty przekazania odpadów,
• pozyskiwanie oraz przedłużanie ważności pozwoleń oraz niezbędnych decyzji środowiskowych,
• koordynowanie działań w zakresie utylizacji i magazynowaniu odpadów,
• współpraca z kierownictwem w zakresie wypełniania i przestrzegania przepisów środowiskowych,
• współpracę z zewnętrznymi organami kontroli oraz nadzoru środowiskowego.
Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu chemii, ochrony środowiska lub inżynierii środowiskowej,
• minimum --lata doświadczenia na stanowisku związanym z ochroną środowiska w przedsiębiorstwie,
• doświadczenie w branży metalowej,
• dobra znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska,
• dobra znajomość pakietu MS Office, Excel,
• samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania.
Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym, dynamicznym zespole, na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, pakietem świadczeń socjalnych oraz z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres:
INOFAMA S.A.
Biuro Spółki
ul. Metalowców -
------ Inowrocław
lub e-mailem: kadry@inofama.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- maja ---- roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z ----, poz. ----) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) ----/--- z dnia -- kwietnia ---- r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy --/--/WE (RODO).”